× Projektai Paslaugos Apie mus Naujienos Karjera Kontaktai
EN EN LT LT SE SE

Youtube LinkedIn FB
search
Susisiekite

Iškilus klausimams apie statybos ir generalinės rangos projektų vykdymą ar bendradarbiavimą, maloniai kviečiame kreiptis. Mūsų specialistai susisieks su Jumis artimiausiu metu.

Informacija telefonu: +370 5 260 0356Siųsti
close
Ieškoti
NAUJIENA


Pokyčius skatinanti „Continental“ gamykla

Vokietijos pramonės milžinė „Continental“ apie naujos automobilių elektronikos komponentų gamyklos statybas Kauno LEZ paskelbė 2017 m. rudenį. Praskriejus daugiau nei metams, „Continental“ objektas įgyja vis daugiau formų ir elementų, išskiriančių jį iš kitų Lietuvoje esančių pastatų ir skatinančių su nekantrumu laukti statybų pabaigos.

„Pirmosios „Continental“ gamyklos statybos Lietuvoje yra svarbi mūsų strategijos Europoje dalis. Šis strateginis sprendimas leis auginti elektronikos komponentų gamybą ir rinkos dalį Europoje tam, kad galėtume patenkinti augančią mūsų produkcijos paklausą“, – oficialiame pranešime spaudai sakė dr. Hansas-Jürgenas Braunas, vadovaujantis „Continental“ elektronikos komponentų gamyklų junginiui, kuriam priklauso 30 gamyklos visame pasaulyje.

Kaune įsikursiančios „Continental“ gamyklos vadovas Shayan Ali teigia, kad „Continental“ Kauną pasirinko dėl kelių priežasčių: „Pirmiausia, Kaunas yra pagrindinis Lietuvos pramonės, elektronikos ir automatikos gamybos centras. Taip pat šiame moderniame regione gausu aukštos kvalifikacijos specialistų – šiuo metu suskaičiuojami 47 tūkst. studentų, iš kurių apie 10 proc. studijuoja būtent elektronikos inžineriją. Dėl šių priežasčių Kaunas pasirodė ideali vieta mūsų naujajai gamyklai“, – argumentavo S. Ali.


SĖKMĖ PRASIDEDA NUO GERO PROJEKTO

„Continental“ gamyklos projektą parengė inžinerinio konsultavimo ir projektų valdymo bendrovė „Baltic Engineers“, kurios specialistai kruopščiai kūrė ir pradėjo įgyvendinti išskirtinį statybos projektą Pakaunėje, laikomą viena didžiausių investicijų Lietuvos istorijoje ir siekiantį 95 mln. eurų.

Svarbu paminėti, kad užsakovas „Continental“ įpareigojo kompaniją „Baltic Engineers“ būti atsakingą ne tik už projektavimą, bet ir pasirūpinti visomis integruotomis EPCM (angl. Engineering Procurement Construction Management) paslaugomis. Kitaip tariant, „Baltic Engineers“ komanda ne tik projektavo, bet ir valdė statybas principu „nuo idėjos iki rakto“.

„Baltic Engineers“ yra viena didžiausių kompanijų Lietuvoje, atestuota ISO sertifikatais bei turinti BREEAM atestuotojo vertintojo licenciją. Įmonės darbų kokybė remiasi specialistų profesionalumu, kokybės valdymo sistemomis (ISO 9001, ISO 9002, ISO 14001 bei OHSAS 18001 standartais), tinkama programine įranga tiek duomenims, tiek projektams valdyti, projektavimo (modeliavimo) darbams.

„Projektuojame ne įprastą fabriką, bet aukštųjų technologijų itin šiuolaikišką ir tvarios gamybos standartus atitinkančią automobilių elektronikos komponentų gamyklą, kurioje darbas primena mokslinę laboratoriją, o būsimiems darbuotojams bus keliami aukšti inžinerinės ir mokslinės kvalifikacijos reikalavimai, tačiau kartu suteiktos pavydėtinos darbo ir poilsio sąlygos“, – sako Darius Kvedaras, UAB „Baltic Engineers“ generalinis direktorius, teigdamas, kad inžineriniu požiūriu pažangaus objekto kokybę lemia daug tarpusavyje susijusių veiksnių. Anot D. Kvedaro, kiekvienam projektui reikia nuolatinės klaidų ir sėkmės analizės, sistemingo specialistų kvalifikacijos kėlimo ir efektyvaus grįžtamojo ryšio tarp komandos narių.

Taip pat bendrovės vadovas tikina, kad, siekiant užtikrinti aukščiausią darbų kokybę kiekviename projekte, ypač didelio masto projektuose, tokiuose kaip „Continental“, reikia remtis laiko patikrintais valdymo principais (pavyzdžiui, piltuvėlio – neapibrėžtumo mažinimo – principas), kai sudėtingi dalykai išskaidomi į mažesnius, paprastesnius. „Svarbus aiškus pasidalijimas darbais ir atsakomybėmis, kiekvienas komandos narys žino savo užduotis ir tai, už ką yra atsakingas. Svarbiausia laiku ir tinkamai perduoti užduotį, vėliau patikrinti, kaip ji buvo atlikta“, – pasakoja D. Kvedaras.
 

INOVATYVUMAS IR SKAIDRUMAS

„Baltic Engineers“ vadovas atskleidžia, kad „Continental“, rinkdamasi partnerius Lietuvoje, kėlė itin didelius reikalavimus ir ieškojo įmonių, profesionaliai naudojančių šiuolaikinius projektavimo įrankius. „Continental“ gamykla projektuojama pasitelkiant pažangiausią 3D informacinio pastato modeliavimo – BIM (angl. Building Information Modelling) – programinę įrangą bei BIM projekto valdymo standartus.

„Mes jau kelerius metus dirbame tik su 3D modeliavimo įranga, mums tai įprasta praktika. Reikalavimas dirbti 3D tampa įprastu užsakovu pageidavimu. Universitetus baigę jauni specialistai šiais laikais visi dirba su 3D programomis. Juos tenka mokyti dirbti su 2D programine įranga... Šiuo atveju tai buvo sutartinis reikalavimas. Kadangi šis užsakovas ir liks statinių savininku, jis mato naudą turėti pastato virtualų modelį, kuris vėliau gali būti naudojamas pastatų priežiūrai“, – sako D. Kvedaras.

Kitaip tariant, taikant šiuolaikišką projektų kūrimo ir valdymo metodiką, kiekviename etape gali būti kontroliuojama projekto kokybė, darbų terminai, ištekliai, būsimas statybų biudžetas, o vėliau – ir statybų eiga bei valdymas, pastato priežiūra ar jo eksploatacija.

„Baltic Engineers“ generalinis direktorius taip pat teigia, kad kokybišką rezultatą projektuose užtikrinti padeda ne tik šiuolaikiški sprendimai, bet ir veiklos skaidrumas, t. y. tikslingas poreikių aptarimas su užsakovu ir nuolatinis informacijos teikimas apie vykdomus darbus. „Mūsų duomenų sistemos yra atviros užsakovui, jis bet kada gali prisijungti, pamatyti progresą, pateikti pastabų. Elementari tvarka (darbo higiena) stipriai prisideda prie kokybės“, – pasakoja D. Kvedaras.
 

AUKŠČIAUSI TVARUMO IR PATIKIMUMO STANDARTAI

Išskirtinis projektas buvo parengtas vadovaujantis JAV tvaraus projektavimo sistemos LEED (angl. Leadership in Energy and Environmental Design) reikalavimais. Projektas pretenduoja būti įvertintas itin aukštu „Gold“ lygio sertifikatu, kuris patvirtins, kad pastatas suprojektuotas taip, kad jame dirbsiantiesiems būtų užtikrintos komfortiškos darbo sąlygos: natūrali šviesa, individualus šviesos intensyvumo reguliavimas darbo vietose. Taip pat pagal LEED ASHRAE 90.1-2010 reikalavimus buvo atliktas pastato ir jo sistemų energinis modeliavimas, kuriuo vertinama ne tik pastato atitvarų, bet ir inžinerinių sistemų bei pastato technologinės ir gamybinė įrangos efektyvumas. Pasibaigus statyboms, Kauno LEZ iškilusi gamykla užims 22 tūkst. m2 plotą (visas pastato plotas 23 tūkst. m2) ir atitiks A+ energinės klasės reikalavimus. Gamykla atitiks „Industry 4.0“ reikalavimus, kurie suteiks galimybę ateityje naudotis automatizuotais įrenginiais.

Be to, gamyklos pastatas turės pasiekti ir aukščiausius patikimumo standartus pagal „FM Global“ reikalavimus, apimančius nuostolių prevencijos standartus, susijusius su kokybe, techniniu vientisumu ir našumu.

Pramonės milžinė „Continental“ kuria novatoriškas technologijas ir paslaugas, skirtas tvariam ir susietam žmonių bei jų prekių judumui. Tai atspindi ir pagal jų užsakymą statomas objektas – pastate, įveikiant su ŠVOK susijusius iššūkius, projektuojama kogeneracinė jėgainė, įžeminama grindų danga, o natūralioms buveinėms išsaugoti priešais pastatą esančioje aikštėje projektuojamas apželdintas lietaus sodelis, surenkantis lietaus vandenį.

RŪPESTIS DARBUOTOJAIS

„Continental“ misija remiasi ne tik bendrąją tvarumo samprata, bet ir etišku žmogiškųjų išteklių valdymu. Pasak D. Kvedaro, darbuotojų poreikiams bus pastatytas atskiras 360 m2 ploto sporto centras su lauko terasa, atviru sporto aikštynu bei amfiteatru varžybų žiūrovams. Sporto centre ketinama įrengti daugiafunkces erdves įvairioms veikloms, tokioms kaip joga, stalo tenisas, kūno rengyba ir kt. Viskas tam, kad būtų pasirūpinta „Continental“ darbuotojų fizine sveikata net neišeinant iš įmonės teritorijos. Sporto centro prieigose ketinama įrengti poilsio aikštę su suoliukais ir lietaus sodeliu, kuris bus naudojamas kaip natūraliai išdžiūstantis lietaus vandens surinkimo baseinas. Įmonės teritorijoje darbuotojų patogumui veiks belaidis interneto ryšys. Pačioje gamykloje, netoli darbuotojų restorano, projektuojamas apželdintas vidinis kiemelis su terasa, kur šiltuoju metų laiku darbuotojai galės pietauti lauke.

Svarbu paminėti, kad apgalvotas ir atvažiavimas viešuoju transportu iki naujojo objekto – suprojektuota nauja autobusų stotelė prie pat gamyklos sklypo ribos. Autobusų maršruto tvarkaraštis bus suderintas su darbuotojų pamainų laikais.

Rūpindamasi tvarumu ir palankumu aplinkai, „Continental“ skatins darbuotojus naudotis alternatyviomis ir mažai aplinką teršiančiomis transporto priemonėmis. Pavyzdžiui, važiuoti į darbą keliems vienu automobiliu (angl. carpooling). Jiems bus suteikta privilegijų – stovėjimo vieta arčiau pagrindinio įėjimo. Keliaujantiesiems į darbą dviračiais bus įrengtos drabužinės ir dušai.

GREITIS, KOKYBĖ IR PROFESIONALUMAS

„Continental“ gamyklos pirmojo etapo pagrindiniu rangovu tapo UAB „Conresta“, šiemet minėsianti dešimtmetį, o pernai tapusi ketvirta generalinės rangos statybų įmone Lietuvoje.

Bendrovės „Conresta“ specialistams buvo patikėti pirmojo etapo konstruktyvo darbai. „Projekto terminas tapo tikru iššūkiu, per neįtikėtinai trumpą periodą reikėjo atlikti itin daug darbų. Neeilinis medžiagiškumas, specifiniai reikalavimai bei įvairūs derinimai pridėjo nemažai rizikų. Svarbu ir tai, kad objekto stogas bei kiti elementai buvo statomi vadovaujantis aukščiausiais „FM Global“ patikimumo ir kokybės standartais, todėl viskas turėjo atitikti nepriekaištingą medžiagiškumą, o įgyvendinimas – aukščiausius terminų bei kokybės reikalavimus. Pastatas turėjo atitikti ir tarptautinio aplinkosaugos „LEED Gold“ standarto reikalavimus, tad dirbti teko itin apgalvotai, nuolat ieškant optimalių sprendimų ir vadovaujantis patyrusių specialistų patirtimi“,– pasakoja įmonės vadovas Lukas Laukaitis.

Bendrovės vadovas sako, kad tokio lygio projektuose vieni svarbiausių aspektų, yra kokybė ir greitis. Tai – esminiai kriterijai nulemiantys projekto sėkmę.

Anot L. Laukaičio, „Conrestos“ komanda į kokybę žvelgia atsakingai ir kompleksiškai. Precizija ir funkcionalumas darbo procesuose – veiksniai garantuojantys efektyvų rezultatą. Stambus tarptautinis užsakovas reikalauja atitinkamos kokybės, vadovaujasi tam tikrais tarptautiniais standartais, įmonės atstovai, atsakingi už procesus ir kokybę, uoliai tikrino atliktus darbus, tad atsiradus sprendinių kaitai, žaibiška „Conrestos“ specialistų reakcija ir patirtis buvo kritinė – sprendimai turėjo būti įgyvendinami nedelsiant ir užtikrinant tarptautinius kokybės standartus.

Iššūkių būta ir daugiau. „Įrengiant statybvietę teko suvaldyti nemažai rizikų, viena tokių – projekto teritorijoje vyravę aukšti gruntiniai vandenys, kurie buvo nemažas rizikos faktorius suvaldant terminus. Situacija buvo puikiai suvaldyta įrengiant reikiamas drenažines sistemas“, – pastebi L. Laukaitis.

Paklaustas apie patirtį su šiuo projektu, įmonės vadovas teigia, kad šiandien statybų versle svarbiausi – kokybė, greitis ir efektyvumas.

„Šiandien vis daugiau užsakovų vertina ne tik gerą kainą, o sklandžią procesų eigą, kokybės vadybą, lankstumą bendradarbiaujant, darbų saugą, tvarką statomuose objektuose ir jų teritorijose, o ypač laiku ir kokybiškai atliktus darbus. Pastatas tvirtai stovi ant žemės, terminai įgyvendinti nepriekaištingai, esame išties patenkinti rezultatu, labai vertiname užsakovo pasitikėjimą ir komandą įgyvendinusią pirmąjį projekto etapą“, – džiaugiasi L. Laukaitis.

 

Daugiau apie projektą skaitykite: STRUCTUM


Dalintis:

KITOS NAUJIENOS

"Libra Vitalis" - statybos baigtos! Įspūdingas dydis ir šiuolaikiški architektūriniai sprendimai.Į LOGISTIKOS PASTATUS KELIASI ŠIUOLAIKINIO PROJEKTAVIMO IR TVARUMO IDĖJOSŠalia Vilniaus vakarinio aplinkkelio duris atvėrė tarptautinės įmonių grupės „Creolink“,...

"Libra Vitalis" - statybos baigtos! Įspūdingas dydis ir šiuolaikiški architektūriniai sprendimai.

plačiau

"Conresta" Vilniuje pradėjo Gabijos mokyklos staybasVilniuje bus dar viena mokykla. Šalia itin perpildytos Gabijos gimnazijos išdygs naujas pastatas, kuriame galės mokytis net tūkstantis vaikų. Paskutinį kartą sostinėje mokyklos...

"Conresta" Vilniuje pradėjo Gabijos mokyklos staybas

plačiau

"Conresta" oficialiai pradėjo "Park Inn by Radisson" viešbučio statybas.Šiandiena oficialiai pradėtos "Park Inn by Radisson" viešbučio statybos. Numatoma, kad „VNO verslo ir prekybos parko“ teritorijoje projektuojamas viešbutis...

"Conresta" oficialiai pradėjo "Park Inn by Radisson" viešbučio statybas.

plačiau

"Conresta" statys vieną didžiausių šalyje AB " Vilniaus baldai" fabriką "Conrestai" patikėtas dar vienas didelis projektas kurio vertė 50 mln. eurų. Naujas Ab "Vilniaus baldai" fabrikas bus vienas didžiausių šalyje, sieks net 73...

"Conresta" statys vieną didžiausių šalyje AB " Vilniaus baldai" fabriką

plačiau

„Conrestai“ patikėta statyti "Lietuvos pašto"​ logistikos centrą. Sutarties vertė 8,4 mln. eurų.„Conrestai“ patikėta statyti "Lietuvos pašto"​ logistikos centrą. Sutarties vertė 8,4 mln. eurų. A+ energinės klasės logistikos centras turėtų iškilti...

„Conrestai“ patikėta statyti "Lietuvos pašto"​ logistikos centrą. Sutarties vertė 8,4 mln. eurų.

plačiau

„Conresta“ augino ir apyvartą, ir pasitikėjimąGeneralinės rangos ir statybos kompanija „Conresta“ praėjusiais metais didžiausių Lietuvos statybų bendrovių sąraše užkopė į 4 vietą. Šįmet veiklos...

„Conresta“ augino ir apyvartą, ir pasitikėjimą

plačiau

Modernus "Palangos baseinas" atvėrė durisPenktadienį Palangoje duris atvėrė modernus 25 metrų baseinas su sveikatingumo paslaugų zona, viešąja pirtimi bei treniruoklių sale. Baseinas atitinka tarptautinius standartus...

Modernus "Palangos baseinas" atvėrė duris

plačiau

„Conresta“ - auksinių plytų apdovanojimai 2018Vienos didžiausių statybos bendrovių Lietuvoje – „Conrestos“ – kolektyvas šventes pasitiko su džiugesiu ir užsidegimu. Neatsitiktinai šiemet pasirinkta...

„Conresta“ - auksinių plytų apdovanojimai 2018

plačiau

Už sudėtingas viešbučio "Pacai" statybas „Conresta“ iškovojo „Lietuvos metų gaminio 2018“ aukso medalį.Praėjusią savaitę viešbutis „Pacai“ sulaukė pagrindinio prizo komercinio objekto kategorijoje konkurse „Už darnią plėtrą“, o šį ketvirtadienį įvertinti...

Už sudėtingas viešbučio "Pacai" statybas „Conresta“ iškovojo „Lietuvos metų gaminio 2018“ aukso medalį.

plačiau

Apdovanoti geriausi NT Lietuvos projektai. Statulėlės skirtos net dviems "Conrestos" statytiems objektamsLietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos ir Darnios plėtros akademijos rengiamame konkurse „Už darnią plėtrą“ nugalėtojams įteiktos aštuonios statulėlės....

Apdovanoti geriausi NT Lietuvos projektai. Statulėlės skirtos net dviems "Conrestos" statytiems objektams

plačiau

Palangos pajūrį papildė įspūdingas poilsio paskirties kompleksas „EGLĖ apartamentai“Pušų apsuptyje įsikūrusio statinio architektūros užmojai buvo tikrai sudėtingi, tačiau pažangūs sprendimai, komandos profesionalumas bei ilgametė patirtis leido išlaikyti...

Palangos pajūrį papildė įspūdingas poilsio paskirties kompleksas „EGLĖ apartamentai“

plačiau

Šalia Kauno „Hegelmann“ atidarė logistikos sandėlį – plotas prilygsta 7 krepšinio aikštelėmsKauno rajone, šalia automagistralės Kaunas–Klaipėda, su išskirtine kultūrine programa – keltuvų baletu, atidarytas pirmasis įmonės „Hegelmann Transporte“...

Šalia Kauno „Hegelmann“ atidarė logistikos sandėlį – plotas prilygsta 7 krepšinio aikštelėms

plačiau

Kapsulės ateities kartoms įkasimas „Litgrid“ Sistemos valdymo ir duomenų saugos centro pamatuose2018 m. rugpjūčio 21 d.  buvo įkasta simbolinė kapsulė „Litgrid“ Sistemos valdymo ir duomenų saugos centro pamatuose. Sklype jau dirba statybinė technika, kalami pamatai...

Kapsulės ateities kartoms įkasimas „Litgrid“ Sistemos valdymo ir duomenų saugos centro pamatuose

plačiau

Sostinės Gabijos gimnaziją plės „Conresta“, užsakymas – virš 10 mln. EurVilniaus savivaldybė pasirašė sutartį dėl Pašilaičių mikrorajone esančios Gabijos gimnazijos priestato, kuriame galės mokytis 1.000 moksleivių. Statybų sutartis...

Sostinės Gabijos gimnaziją plės „Conresta“, užsakymas – virš 10 mln. Eur

plačiau

Kaune pradėta statyti "Continental" gamykla, "Conrestai" patikėtas pirmasis plėtros etapasVokietijos technologijų ir automobilių komponentų pramonės kompanija „Continental“ pradėjo savo gamyklos Kauno laisvojoje ekonominėje zonoje (LEZ) statybas. Generalinės rangos...

Kaune pradėta statyti "Continental" gamykla, "Conrestai" patikėtas pirmasis plėtros etapas

plačiau

"Conresta" atšventė 9-tąjį gimtadienį pasitikdama jį orientacinėmis varžybomisBirželio 30-ą dieną generalinės rangos ir statybos įmonė "Conresta“- atšventė 9-tąjį gimtadienį. Per gan trumpą laiką tapusi viena didžiausių...

"Conresta" atšventė 9-tąjį gimtadienį pasitikdama jį orientacinėmis varžybomis

plačiau

Į „Radisson“ viešbutį Vilniuje investuoja 10 mln. Eur, užsakymą įgyvendins „Conresta“Sostinėje planuojamame „VNO verslo ir prekybos parke“ iškilsiančio viešbučio rangove pasirinkta statybos UAB „Conresta“. Į projektą bus investuota 10 mln....

Į „Radisson“ viešbutį Vilniuje investuoja 10 mln. Eur, užsakymą įgyvendins „Conresta“

plačiau

"Conresta" statys naują gyvenamųjų daugiabučių "INREAL" projektą Vilniuje - "Miesto ritmu"2018-06-11, Vilnius. INREAL grupė pradeda plėtoti naują gyvenamąjį projektą „Miesto ritmu“ Žalgirio g. 106A. 43,5 arų sklype suprojektuoti du 7 ir 8 aukštų daugiabučiai...

"Conresta" statys naują gyvenamųjų daugiabučių "INREAL" projektą Vilniuje - "Miesto ritmu"

plačiau

Verslo žinios: „Litgrid“ duomenų ir valdymo centrą statys „Conresta“Lietuvos perdavimo sistemos operatorius AB „Litgrid“ pasirašė tinklo valdymo ir duomenų saugos centro statybų sutartį su UAB „Conresta“.Iki...

Verslo žinios: „Litgrid“ duomenų ir valdymo centrą statys „Conresta“

plačiau

LRT.LT: Grandiozinė istorinių Pacų rūmų rekonstrukcija baigta: duris atvers prabangus viešbutisVilniaus senamiestyje, Didžiojoje gatvėje, baigėsi 2 metus trukusi istorinių Pacų rūmų restauracija ir penkių žvaigždučių viešbučio statybos. Projektą įgyvendino generalinis...

LRT.LT: Grandiozinė istorinių Pacų rūmų rekonstrukcija baigta: duris atvers prabangus viešbutis

plačiau

Delfi: Kauno biurų rinką papildė dar vienas išskirtinės architektūros statinysPastaruoju metu sparčiai augančią Kauno biurų rinką papildė dar vienas modernus verslo centras – „Cube“. 7 mln. vertės projektą įgyvendino statybos bendrovė...

Delfi: Kauno biurų rinką papildė dar vienas išskirtinės architektūros statinys

plačiau

Verslo žinios: „Conresta“ pajamas augino 66%, suplanavo dar 28%Praėjusius metus generalinės rangos ir statybos UAB „Conresta“ baigė ryškiai išauginusi pajamas. Bendrovės vadovo vertinimu, šiais metais būsto, kai kurių...

Verslo žinios: „Conresta“ pajamas augino 66%, suplanavo dar 28%

plačiau

15min.lt: Šiauliuose už 8 mln. eurų statoma nauja gamykla – įdarbins 250 žmoniųJau šių metų rudenį Šiauliuose, Metalistų gatvėje, iškils nauja gamykla. Projektą vysto nekilnojamojo turto bendrovė „Laverta NT“, statybos darbai...

15min.lt: Šiauliuose už 8 mln. eurų statoma nauja gamykla – įdarbins 250 žmonių

plačiau

„Conresta“ surengė aukcioną, kurio metu surinktos lėšos skirtos vaikų dienos centro paramaiŠiais metais statybos bendrovė „Conresta“ nusprendė kalėdines dovanas ne išsidalinti, o surengti aukcioną, kurio metu darbuotojai jas pirko, taip paremdami vaikų dienos...

„Conresta“ surengė aukcioną, kurio metu surinktos lėšos skirtos vaikų dienos centro paramai

plačiau

Vienas „Conrestos“ projektų: sėkmingai įgyvendinta UAB „WOOD LINE“ sandėliavimo pastato plėtraUAB „WOOD LINE“ – didmeninės ir mažmeninės prekybos baldų bei interjero pramonei skirtomis žaliavomis lyderiai Baltijos šalyse – praplėtė sandėliavimo paskirties...

Vienas „Conrestos“ projektų: sėkmingai įgyvendinta UAB „WOOD LINE“ sandėliavimo pastato plėtra

plačiau

Generalinis rangovas „Conresta“ Vilniuje stato naują daugiabutįViena didžiausių statybos bendrovių Lietuvoje – „Conresta“ – sausį pradėjo naujo daugiabučio gyvenamojo namo Vilniuje statybas. Projekto užsakovas – NT bendrovė...

Generalinis rangovas „Conresta“ Vilniuje stato naują daugiabutį

plačiau

Diena.lt: Ukrainiečiai perima lietuvių darbus: ar verta nerimauti?Remiantis statistika, 2017 m. į Lietuvą atvyko dirbti beveik dvigubai daugiau užsieniečių nei 2016 m., o dauguma jų yra ukrainiečiai. Darbdaviai džiaugiasi pigia darbo jėga, o ekspertai...

Diena.lt: Ukrainiečiai perima lietuvių darbus: ar verta nerimauti?

plačiau

15min.lt: Nauja tvarka: nori laimėti konkursą? Pasakyk, kokią algą mokiPasakyk, kokį atlyginimą moki darbuotojams – pasakysiu, ar laimėjai konkursą. Su tokia sausio 1-ąją startavusia tvarka Lietuvoje turės taikytis tie, kas dalyvauja viešųjų...

15min.lt: Nauja tvarka: nori laimėti konkursą? Pasakyk, kokią algą moki

plačiau

Žalios „Conrestos“ Kalėdos: pramogų karštinė ir iššūkiai šokių aikštelėjeVienos didžiausių statybos benrovių Lietuvoje – „Conrestos“ – kolektyvas šventes pasitiko su išskirtine energija ir užsidegimu. Šiemet pasirinkta...

Žalios „Conrestos“ Kalėdos: pramogų karštinė ir iššūkiai šokių aikštelėje

plačiau

Lrytas.lt: Analogų neturintis vištienos kepsnelių cechas įvertintas aukso medaliuPenktadienį Vyriausybės rūmuose vyko „Lietuvos metų gaminio 2017“ apdovanojimų renginys, kuriame aukso medaliu įvertinta Rudaminos paukštyno pastato rekonstrukcija į vieną...

Lrytas.lt: Analogų neturintis vištienos kepsnelių cechas įvertintas aukso medaliu

plačiau

Verslo žinios: „Libra Vitalis“ už 8,6 mln. Eur statosi biurą ir sandėlįSpaudos ir reklamos žaliavų tiekimo bei biuro reikmenų prekybos UAB „Libra Vitalis“ Vilniuje, šalia Vakarinio aplinkkelio, statosi biurą bei sandėlį – investuoja...

Verslo žinios: „Libra Vitalis“ už 8,6 mln. Eur statosi biurą ir sandėlį

plačiau

„Conresta“ pradėjo daugiabučio gyvenamojo namo Lentvaryje statybas2017-ųjų lapkričio mėnesį generalinės rangos kompanija „Conresta“ pradėjo naujo daugiabučio gyvenamojo namo Lentvaryje statybos darbus. Pastato plotas – ~4300 kv. m.,...

„Conresta“ pradėjo daugiabučio gyvenamojo namo Lentvaryje statybas

plačiau

Verslo žinios: Statybininkų asociacija siūlo receptą, kaip viešuosius pirkimus padaryti skaidresniusLietuvos statybininkų asociacija (LSA) siūlosi iš valstybės perimti statybos įmonių atestavimo funkciją ir įdiegti išankstinį įmonių atestavimą. Tai neleistų...

Verslo žinios: Statybininkų asociacija siūlo receptą, kaip viešuosius pirkimus padaryti skaidresnius

plačiau

Sa.lt: Užbaigtas verslo centras „Domus Pro“Šiaurės vakarų sostinės dalyje nuolat kylančių daugiabučių panoramoje – ir naujas biurų pastatas. Duris čia atvėrė modernus 6 aukštų verslo centras. Šis...

Sa.lt: Užbaigtas verslo centras „Domus Pro“

plačiau

Statybos Kaune įsibėgėja: iškilo dar vienas modernus verslo centras2017 metais centrinėje Kauno miesto dalyje, Jonavos gatvėje, duris atvėrė šiuolaikiškos architektūros,  modernus, biurų kompleksas ,,Jonavos 30". Tai penkių...

Statybos Kaune įsibėgėja: iškilo dar vienas modernus verslo centras

plačiau

Verslo žinios: Darbas pigiau už savikainą gali praretinti statybos įmonių gretasAnot Luko Laukaičio, bendrovės „Conresta“ direktoriaus, nuolat kylantys atlyginimai ir aiškiai juntamas paslaugų bei medžiagų įkainių didėjimas ir toliau bus...

Verslo žinios: Darbas pigiau už savikainą gali praretinti statybos įmonių gretas

plačiau

Šalia Pavilnių regioninio parko iškilo naujas daugiabučių projektasVilniaus Rasų mikrorajoną papuošė naujas gyvenamųjų namų projektas – „Dailidžių namai“. Miškų apsuptyje, šalia Pavilnių regioninio parko esančio...

Šalia Pavilnių regioninio parko iškilo naujas daugiabučių projektas

plačiau

15min.lt: Kaišiadorių rajone atidarytas vienas moderniausių Europoje veislinių paukščių auginimo kompleksųKetvirtadienį Kaišiadorių raj., Jačiūnuose atidarytas įmonių grupei „KG Group“ priklausantis moderniausias Baltijos šalyse ir vienas moderniausių Europoje veislinių...

15min.lt: Kaišiadorių rajone atidarytas vienas moderniausių Europoje veislinių paukščių auginimo kompleksų

plačiau

Lrytas.lt: Šalia Kauno iškils logistikos centras: investuos 20 milijonųTrečiadienį simbolinės kapsulės įkasimu pažymėta Kauno rajone iškilsiančio logistikos centro statybų pradžia. Projektą vysto vokiečių kapitalo krovinių pervežimo bendrovė...

Lrytas.lt: Šalia Kauno iškils logistikos centras: investuos 20 milijonų

plačiau

Verslo žinios: Palangoje kitąmet atsiras naujas baseinas ir sveikatingumo centrasPalangoje prasidėjo 3.500 kv. m. ploto baseino su sveikatingumo centru bei viešąja pirtimi statybos. Objektas duris atverti turėtų kitąmet, skelbia Palangos m. savivaldybė. Projektą...

Verslo žinios: Palangoje kitąmet atsiras naujas baseinas ir sveikatingumo centras

plačiau

Verslo žinios: „Mūsų vasaros šventė“: „Conresta“ gimtadienio festivalisBirželio 30-ą dieną generalinės rangos ir statybos įmonei „Conresta“ suėjo 8-eri metai. Per gan trumpą laiką tapusi viena didžiausių statybos bendrovių Lietuvoje, šią...

Verslo žinios: „Mūsų vasaros šventė“: „Conresta“ gimtadienio festivalis

plačiau

LRT.LT: Viename judriausių Vilniaus rajonų kyla modernus verslo centrasVažiuojant viena judriausių Vilniuje – Ukmergės gatve – sunku nepastebėti Perkūnkiemio mikrorajone besisukiojančio krano ir intensyviai vykstančių statybų. Čia kyla naujas, 6...

LRT.LT: Viename judriausių Vilniaus rajonų kyla modernus verslo centras

plačiau

Statybos bendrovė „Conresta“ baigė statyti „ACE Logistics“ biurą su sandėliavimo patalpomisViena didžiausių statybos bendrovių Lietuvoje – „Conresta“ – komercinių patalpų ir sandėlių nuomos paslaugas teikiančiai...

Statybos bendrovė „Conresta“ baigė statyti „ACE Logistics“ biurą su sandėliavimo patalpomis

plačiau

8-ąjį gimtadienį statybos įmonė „Conresta“ atšventė vasaros festivalyje conFest‘17Birželio 30-ą dieną įmonei „Conresta“, kurios veikla – generalinė ranga ir statyba – suėjo 8-eri metai. Per gan trumpą laiką tapusi viena didžiausių statybos...

8-ąjį gimtadienį statybos įmonė „Conresta“ atšventė vasaros festivalyje conFest‘17

plačiau

Statybos bendrovės „Conresta“ komanda dalyvavo WE RUN VILNIUS bėgimeSaulėtą birželio 4-osios dieną generalinės rangos ir statybos paslaugas teikiančios įmonės „Conresta“ kolektyvas praleido itin aktyviai. Net 35 narių komanda dalyvavo viename...

Statybos bendrovės „Conresta“ komanda dalyvavo WE RUN VILNIUS bėgime

plačiau

Atidarytas naujas, generalinio rangovo „Conresta“ pastatytas „Caverion Lietuvos“ centrinis biurasStatinių inžinerinių sistemų projektavimo, diegimo bei priežiūros paslaugas teikianti suomiško kapitalo bendrovė „Caverion Lietuva“ vasarą pasitiko naujo centrinio biuro...

Atidarytas naujas, generalinio rangovo „Conresta“ pastatytas „Caverion Lietuvos“ centrinis biuras

plačiau

„Conresta“ Kaune baigė statyti „Hansa Flex“ administracinės, gamybinės ir sandėliavimo paskirties pastatąGegužės 26 d. (šeštadienį) hidraulinių sistemų bei komponentų lyderė Europoje – „Hansa Flex Hidraulika“ – atidarė naują administracinės, gamybinės ir...

„Conresta“ Kaune baigė statyti „Hansa Flex“ administracinės, gamybinės ir sandėliavimo paskirties pastatą

plačiau

Generalinę rangą vykdanti įmonė „Conresta“ dalyvavo konferencijoje apie pameistrystęGegužės 16 d. Fizinių ir technologijos mokslų centre Vilniuje vyko konferencija „Inovacijos ir verslas – profesiniame mokyme! Pameistrystės kelias“, kur savo patirtimi dalinosi...

Generalinę rangą vykdanti įmonė „Conresta“ dalyvavo konferencijoje apie pameistrystę

plačiau

Verslo žinios: „Conrestos“ sėkmės formulė – išskirtinis dėmesys inovacijomsVeržlumas, spartus augimas ir darni komanda – tai vieni pagrindinių sėkmingą įmonę apibūdinančių veiksnių. Tačiau net ir pasiekus užsibrėžtus tikslus bei tapus vienais stipriausių...

Verslo žinios: „Conrestos“ sėkmės formulė – išskirtinis dėmesys inovacijoms

plačiau

Delfi: Palangoje prasidėjo prabangių „Eglės“ apartamentų statybosGeneralinės rangos ir statybos paslaugas teikianti įmonė „Conresta“ pradėjo itin prabangių „Eglės“ apartamentų statybas Palangoje, rašoma pranešime...

Delfi: Palangoje prasidėjo prabangių „Eglės“ apartamentų statybos

plačiau

Verslo žinios: Didžiausius atlyginimus mokančios statybos bendrovės: kas riboja augimąLukas Laukaitis, bendrovės „Conresta“ vadovas, teigia, kad didėjanti konkurencija ir kompetetingų darbuotojų trūkumas jau kurį laiką daro įtaką atlyginimų augimui, todėl...

Verslo žinios: Didžiausius atlyginimus mokančios statybos bendrovės: kas riboja augimą

plačiau

Tikslaus planavimo ir profesionalaus darbo rezultatas – greičiau baigtos statybosViena didžiausių statybos įmonių Lietuvoje – UAB „Conresta“ – baigė dar vieną projektą – modernaus A klasės logistikos centro konstruktyvo su administracinėmis...

Tikslaus planavimo ir profesionalaus darbo rezultatas – greičiau baigtos statybos

plačiau

Verslo žinios: BIM technologijos statybos kainas gali sumažinti trečdaliuKonkurencinga ir inovatyvi statybos pramonės plėtra šiandien neįsivaizduojama be statinio informacinio modeliavimo (angl. Building Information Modelling – BIM) metodų diegimo....

Verslo žinios: BIM technologijos statybos kainas gali sumažinti trečdaliu

plačiau

„Conresta“ kolektyvo narės dalyvavo „Moterų ralyje“Balandžio 22 dieną (šeštadienį) sostinės ir jos apylinkių gyventojai galėjo išvysti beveik 300 išskirtinai pažymėtų automobilių, kuriuos puošė...

„Conresta“ kolektyvo narės dalyvavo „Moterų ralyje“

plačiau

Statybos įmonė „Conresta“ surengė ekskursiją, kurios metu vaikus supažindino su istoriniais Pacų rūmais2017 metų balandžio 7 dieną (penktadienį) viena didžiausių statybos įmonių Lietuvoje – „Conresta“ – Vilniaus pagrindinės mokyklos „Pažinimo medis“ pirmos...

Statybos įmonė „Conresta“ surengė ekskursiją, kurios metu vaikus supažindino su istoriniais Pacų rūmais

plačiau

„Conresta“ sertifikuota pagal naujausius tarptautinės vadybos kokybės standartusSiekdama dar stipresnio ir patikimesnio partnerio vardo, inovatyvumu ir pažangumu pasižyminti, statyba bei generaline ranga užsiimanti bendrovė „Conresta“ ypatingą...

„Conresta“ sertifikuota pagal naujausius tarptautinės vadybos kokybės standartus

plačiau

Generalinės rangos ir statybos kompanija „Conresta“ pristato mobilią aplikaciją išmaniam kaštų valdymuiTechnologinių inovacijų virusas skverbiasi į Lietuvos statybų rinką. Paskaičiuoti konkretaus objekto statybų kainą bei suplanuoti, kiek laiko jos užtruks, nuo šiol bus paprasčiau....

Generalinės rangos ir statybos kompanija „Conresta“ pristato mobilią aplikaciją išmaniam kaštų valdymui

plačiau

„Conresta“ paskelbta viena greičiausiai besivystančių statybos įmonių EuropojeModernių technologijų diegimu, šiuolaikišku požiūriu ir inovatyviu procesų valdymu rinkoje išsiskirianti generalinės rangos ir statybos paslaugas teikianti įmonė...

„Conresta“ paskelbta viena greičiausiai besivystančių statybos įmonių Europoje

plačiau

15min.lt: „Kino pavasaris“ prasidėjo: atidaryta pirmoji Lietuvoje virtualios realybės kino salėKetvirtadienis – oficialus „Kino pavasario“ startas. Jį pažymėjo sausakimšoje kino salėje parodytas festivalio atidarymo filmas „Ji“ (rež. Paul Verhoeven) ir...

15min.lt: „Kino pavasaris“ prasidėjo: atidaryta pirmoji Lietuvoje virtualios realybės kino salė

plačiau

Statybos bendrovė „Conresta“ Kaune statys išskirtinės architektūros verslo centrą už ~ 7 mln. EurViena didžiausių statybos bendrovių Lietuvoje „Conresta“ ir UAB „Mikrovisatos valda“ pasirašė beveik 7 mln. Eur vertės sutartį dėl verslo centro statybų....

Statybos bendrovė „Conresta“ Kaune statys išskirtinės architektūros verslo centrą už ~ 7 mln. Eur

plačiau

„Conresta“ pristatė pirmąją virtualią kino salę Lietuvoje: atidarymo akimirkosKetvirtadienį oficialiai startavo vienas didžiausių kultūros festivalių šalyje – „Kino pavasaris“. Jam pradžią davė į Lietuvos kino istoriją įeisiantis pirmosios...

„Conresta“ pristatė pirmąją virtualią kino salę Lietuvoje: atidarymo akimirkos

plačiau

Statybos bendrovė „Conresta“ pristato pirmąją virtualios realybės kino salę LietuvojePažangumu, inovatyvumu bei šiuolaikišku požiūriu pasižyminti generalinės rangos ir statybos bendrovė „Conresta“, nuolat remianti įvairias socialines sritis,...

Statybos bendrovė „Conresta“ pristato pirmąją virtualios realybės kino salę Lietuvoje

plačiau

„Lietuvos metų gaminio 2016“ apdovanojimuose statybos bendrovei „Conresta“ įteikti du aukso medaliaiTechnologiškai pažangi, inovatyvumu išsiskirianti statybos bendrovė „Conresta“  pirmą kartą dalyvavo konkurse „Lietuvos metų gaminys 2016“ ir buvo...

„Lietuvos metų gaminio 2016“ apdovanojimuose statybos bendrovei „Conresta“ įteikti du aukso medaliai

plačiau

2016-aisiais statybos bendrovė „Conresta“ susitelkė į išmanų procesų valdymą ir technologines naujovesPerspektyvi, technologiškai pažangi ir šiuolaikišku požiūriu pasižyminti generalinę rangą ir statybų paslaugas teikianti bendrovė „Conresta“,...

2016-aisiais statybos bendrovė „Conresta“ susitelkė į išmanų procesų valdymą ir technologines naujoves

plačiau

Generalinę rangą ir statybos paslaugas teikianti „Conresta“ pripažinta socialiai atsakinga įmoneInovatyvi, technologiškai pažangi ir šiuolaikišku požiūriu pasižyminti generalinės rangos ir statybos paslaugas teikianti bendrovė „Conresta“...

Generalinę rangą ir statybos paslaugas teikianti „Conresta“ pripažinta socialiai atsakinga įmone

plačiau

Delfi: Palanga ruošiasi grandiozinėms statybomsPalangoje jau netrukus prasidės baseino su sveikatingumo centru statybos – trečiadienį Palangos miesto savivaldybėje pasirašyta sutartis su rangovais – UAB...

Delfi: Palanga ruošiasi grandiozinėms statyboms

plačiau

„Conresta“ kolektyvo Kalėdos: 100 degančių lempučių, simbolizuojančių vienybęKaip ir kiekvienais metais, gruodžio mėnesį statybos bendrovės „Conresta“ kolektyvas šventė kalėdinį įmonės vakarėlį, kurio pagrindinė tema – vienybė ir...

„Conresta“ kolektyvo Kalėdos: 100 degančių lempučių, simbolizuojančių vienybę

plačiau

Sostinės meras generalinės rangos bendrovei „Conresta“ įteikė verslo „Gazelės“ apdovanojimąTechnologiškai pažangi ir šiuolaikiniu požiūriu pasižyminti, generalinę rangą bei statybų paslaugas teikianti bendrovė „Conresta“ įvertinta kaip viena...

Sostinės meras generalinės rangos bendrovei „Conresta“ įteikė verslo „Gazelės“ apdovanojimą

plačiau

„Conrestos“ komanda išbandė jėgas Vilniaus maratoneJaunas, veržlus, energingas bei sportiškas statybą ir generalinę rangą atliekančios įmonės „Conresta“ kolektyvas savo ištvermę savaitgalį demonstravo...

„Conrestos“ komanda išbandė jėgas Vilniaus maratone

plačiau

Generalinės rangos bendrovė „Conresta“ – trečia pagal dydį statybos kompanija Lietuvoje2015 m. generalinę rangą ir statybos paslaugas teikianti įmonė „Conresta“ gavo 51,8 mln. eurų pardavimo pajamų ir tapo trečia pagal dydį bendrovė Lietuvoje, teikianti pilną...

Generalinės rangos bendrovė „Conresta“ – trečia pagal dydį statybos kompanija Lietuvoje

plačiau

Lietuvos rytas: Tarp pažangiausių Europos kompanijų – ir lietuviškoji „Conresta“Lietuvos statybų kompanijos „Conresta“ progresas įvertintas tarptautiniu mastu. Ji pateko tarp 1000 labiausiai įkvepiančių Europos bendrovių 2016 m. (angl. 1000 Companies to Inspire...

Lietuvos rytas: Tarp pažangiausių Europos kompanijų – ir lietuviškoji „Conresta“

plačiau

Verslo žinios: Kėdainių LEZ pradedama trąšų gamyklos statybaKauno trąšų didmenininkės „VItera Baltic“ antrinė įmonė „Ikarai“ pradeda skystųjų trąšų gamybos įmonės statybas Kėdainių LEZ. Iš viso į...

Verslo žinios: Kėdainių LEZ pradedama trąšų gamyklos statyba

plačiau

Generalinis rangovas „Conresta“ baigė statyti patalpų kompleksą Kauno oro uosteGeneralinės rangos ir statybos paslaugas teikianti įmonė „Conresta“ baigė orlaiviams tiekiamų atsargų, maisto ruošos ir administracinių bei sandėliavimo patalpų...

Generalinis rangovas „Conresta“ baigė statyti patalpų kompleksą Kauno oro uoste

plačiau

Verslo žinios: Sostinės senamiestyje – grandiozinė krano kėlimo operacijaVirš Vilniaus senamiesčio stogų Didžiojoje g. iškilo 43 m aukščio bokštinis kranas, reikalingas istorinių Pacų rūmų rekonstrukcijos darbams atlikti.Skaityti daugiau...

Verslo žinios: Sostinės senamiestyje – grandiozinė krano kėlimo operacija

plačiau

Į „Jasinskio namų“ pamatus įkasta prabangių namų atsiradimo istorijaRugpjūčio 12 d. simbolinės ceremonijos metu projekto „Jasinskio namai“ statybų teritorijoje įkasta kapsulė, kuri ateities kartoms papasakos pačiame Vilniaus centre kylančio...

Į „Jasinskio namų“ pamatus įkasta prabangių namų atsiradimo istorija

plačiau

Verslo žinios: „Conrestai“ patikėta daugiau užsakymų – įmonė augo beveik 2,5 kartoVilniaus statybų įmonė UAB „Conresta“ per praėjusius metus beveik 2,5 karto išaugino pardavimo pajamas, nes bendrovei užsakovai patikėjo daugiau darbų, nei planavo iš...

Verslo žinios: „Conrestai“ patikėta daugiau užsakymų – įmonė augo beveik 2,5 karto

plačiau

Pradėti ir užbaigti statybas laiku – misija (ne)įmanoma?Darbų atlikimo terminai ir sąmatos – viena dažniausių nesutarimų priežasčių tarp statybų proceso dalyvių. Jų išvengti ir užtikrinti tikslumą gali padėti šiuolaikinės...

Pradėti ir užbaigti statybas laiku – misija (ne)įmanoma?

plačiau

Duris atvėrė naujas VRM Medicinos centro korpusasUAB „Conresta“ rekonstravo VRM Medicinos centro Pirminės asmens sveikatos priežiūros skyrių.Skaityti daugiau >...

Duris atvėrė naujas VRM Medicinos centro korpusas

plačiau

Generalinę rangą atliekanti įmonė „Conresta“ vykdo Anykščių SPA išplėtimo darbus2014 metais pastatytas pirmas Anykščiuose šiuolaikinis sveikatingumo ir gydomojo SPA centras. SPA pastatas išskirtinis ir architektūriškai, ir statybų požiūriu –...

Generalinę rangą atliekanti įmonė „Conresta“ vykdo Anykščių SPA išplėtimo darbus

plačiau

Statybos kompanija „Conresta“ tęsia darbus GrigiškėseGofruoto kartono gamybos pastato darbai sėkmingai juda pabaigos link. Statybos bendrovė „Conresta“ ir toliau tęsia darbus Grigiškėse bei rekonstruoja dar vieną 3000 kv....

Statybos kompanija „Conresta“ tęsia darbus Grigiškėse

plačiau

Statybos bendrovė „Conresta“ atlieka svečių namų statybos darbusVilniuje, Giedraičių gatvėje, duris atvers poilsio namai. Poilsio namų numeriai yra butų planinės struktūros, kad lankytojai jaustųsi lyg namuose. „Conresta“ atliks dviejų...

Statybos bendrovė „Conresta“ atlieka svečių namų statybos darbus

plačiau

Delfi: Palangą papuošė išskirtinis statinysPrancūzijos vėliavos spalvomis nušvito ir naujosios kurorto koncertų salės pastatas.Skaityti daugiau >...

Delfi: Palangą papuošė išskirtinis statinys

plačiau

Generalinis rangovas – „Conresta“ – netrukus baigs UNIQ verslo centro statybasNetrukus duris atvers greta „Vilniaus vartų“ statomas UNIQ verslo centras. 10.500 kv. m. ploto pastatas bus pirmasis Lietuvoje, atitinkantis tarptautinį aplinkosaugos LEED standartą,...

Generalinis rangovas – „Conresta“ – netrukus baigs UNIQ verslo centro statybas

plačiau

UAB „Conresta“ baigė statyti sandėliavimo paskirties pastatąEsame patikimas rangovas ir partneris. Sukaupta patirtis, kokybiškai ir laiku atliekami darbai užtikrina statomų objektų priežiūrą, jų kokybę bei patikimumą. Statybos bedrovė...

UAB „Conresta“ baigė statyti sandėliavimo paskirties pastatą

plačiau

„Conresta“ šiuo metu darbuojasi statydama du daugiabučius gyvenamuosius namus Naujamiestyje ir VisoriuoseEsame patikimas generalinis rangovas ir partneris. Sukaupta patirtis, kokybiškai ir laiku atliekami darbai užtikrina statomų objektų priežiūrą, jų kokybę bei patikimumą.Sostinės...

„Conresta“ šiuo metu darbuojasi statydama du daugiabučius gyvenamuosius namus Naujamiestyje ir Visoriuose

plačiau

Generalinę rangą ir statybos darbus atliekanti „Conresta“ rekonstravo verslo centrą SOSTENAGeneralinis rangovas „Conresta“ rekonstravo penkioms automobilių markėms atstovaujančios bendrovės „Sostena“ verslo centrą Vilniuje. Dabar naujai...

Generalinę rangą ir statybos darbus atliekanti „Conresta“ rekonstravo verslo centrą SOSTENA

plačiau

Statybos kompanijos „Conresta“ darbuotojai dalyvavo neatlygintinos kraujo donorystės akcijojeStatybos įmonėje „Conresta“ buvo surengta neatlygintinos kraujo donorystės akcija, kurioje dalyvavo 26 įmonės biuro darbuotojai. „Idėją surengti tokią akciją paskatino geri...

Statybos kompanijos „Conresta“ darbuotojai dalyvavo neatlygintinos kraujo donorystės akcijoje

plačiau

Statybos kompanijos „Conresta“ komanda dalyvavo bėgimo renginyjeSekmadienį – gegužės 24 dieną – Vilniuje vykusiame 4-ajame bėgimo renginyje „DNB | NIKE We Run Vilnius“ dalyvavo ir statybų bendrovės „Conresta“...

Statybos kompanijos „Conresta“ komanda dalyvavo bėgimo renginyje

plačiau

Modernus pasienio kontrolės punktas leis efektyviau kirsti valstybės sienąBaltarusijos pasienyje, Eišiškių mieste, Dumblės kaime kovo 6 d. atidarytas rekonstruotas Eišiškių pasienio kontrolės punktas (PKP).Skaityti daugiau >...

Modernus pasienio kontrolės punktas leis efektyviau kirsti valstybės sieną

plačiau

„Conrestai“ dar kartą patikėti Tarptautinio Vilniaus oro uosto rekonstrukcijos darbaiValstybės įmonės Tarptautinio oro uosto viešųjų pirkimų konkurse keturi kandidatai atitiko keliamus kvalifikacijos reikalavimus ir pasirašė preliminariąsias sutartis, tarp kurių...

„Conrestai“ dar kartą patikėti Tarptautinio Vilniaus oro uosto rekonstrukcijos darbai

plačiau

Statybos įmonė „Conresta“ baigė Tarptautinio Vilniaus oro uosto verslo klubo įrengimo darbusGeneralinę rangą ir statybos darbus atliekanti įmonė „Conresta“ per itin trumpą laiką – vos du mėnesius – Tarptautinio Vilniaus oro uosto išvykimo...

Statybos įmonė „Conresta“ baigė Tarptautinio Vilniaus oro uosto verslo klubo įrengimo darbus

plačiau

Statybos kompanija „Conresta“ pasirašė sutartį su UAB „Baltijos biogrūdai“UAB „Baltijos biogrūdai“ – gamykla, užsiimanti grūdų perdirbimu. Tai antrasis tokio pobūdžio generalinio rangovo „Conresta“ statomas projektas. Statybos metu...

Statybos kompanija „Conresta“ pasirašė sutartį su UAB „Baltijos biogrūdai“

plačiau

Statybos įmonė „Conresta“ dalyvavo Danske Bank Vilniaus maratone2014 m. rugsėjo 14 dieną įvyko 11-asis Danske Bank Vilniaus maratonas. Prie starto linijos stojo rekordinis bėgikų skaičius – daugiau nei dešimt tūkstančių, tarp kurių ir...

Statybos įmonė „Conresta“ dalyvavo Danske Bank Vilniaus maratone

plačiau

Generalinis rangovas „Conresta“ pradeda statyti įmonių grupei „KG Group“ priklausančio maisto gamybos cechąGeneralinę rangą ir statybą atliekanti įmonė „Conresta“ pasirašė sutartį dėl AB „Vilniaus paukštynas“ maisto gamybos cecho statybos darbų....

Generalinis rangovas „Conresta“ pradeda statyti įmonių grupei „KG Group“ priklausančio maisto gamybos cechą

plačiau

Perkirpta ilgai laukto „SPA Vilnius Anykščiai“ atidarymo juostelė2014-ųjų vasario 14 d. UAB „Anšilas“ generalinis direktorius Valdas Trinkūnas ir Anykščių rajono meras Sigutis Obelevičius perkirpo „SPA Vilnius...

Perkirpta ilgai laukto „SPA Vilnius Anykščiai“ atidarymo juostelė

plačiau

Verslo žinios: „Conresta“: atsigaunanti statybų rinka apyvartą augino 2 kartusStatybų bendrovė UAB „Conresta“ 2013 m. pasiekė 58,4 mln. Lt. apyvartą,  132,5% didesnę nei 2012 m., kai buvo 25,1 mln. Lt. Skaityti daugiau >...

Verslo žinios: „Conresta“: atsigaunanti statybų rinka apyvartą augino 2 kartus

plačiau