× Projektai Paslaugos Apie mus Naujienos Karjera Kontaktai
EN EN LT LT SE SE

Youtube LinkedIn FB
search
Susisiekite

Iškilus klausimams apie statybos ir generalinės rangos projektų vykdymą ar bendradarbiavimą, maloniai kviečiame kreiptis. Mūsų specialistai susisieks su Jumis artimiausiu metu.

Informacija telefonu: +370 5 260 0356Siųsti
close
Ieškoti

Kultūros paveldo statyba

Kultūros paveldo projektai reikalauja ypatingos priežiūros ir visų statybos darbų procesų išmanymo. Kadangi tokių pastatų rekonstrukcija bei restauracija – ilgas ir sudėtingas darbas, – tik nedidelė dalis statybos įmonių gali suteikti profesionalias paslaugas.

Sukaupta patirtis, stipri, aukštomis kompetencijomis pasižyminti komanda bei pažangios technologijos mums leidžia imtis ir sėkmingai įgyvendinti svarbius, didelio masto projektus. Įsiklausome į savo klientų poreikius ir nestandartiniams sprendimams pasitelkiame kvalifikuotas, operatyviai reaguojančias brigadas, kurios gali atlikti bet kokius staybos ir rekonstrukcijos darbus. 

Dirbant taikome naujausias technologijas ir pasaulyje pripažintus kokybės standartus bei aukštus reikalavimus statybų procese keliančias sertifikavimo sistemas, tokias kaip LEED, BREEAM, BIM, ISO. Išmaniam kaštų valdymui bei projekto sąmatos apskaičiavimui projekto kūrimo stadijoje pasitelkiame naujieną statybų rinkoje – savo sukurtą programą OPTIPLAN. Jos dėka galime greitai įvertinti būsimą projektą, aptikti ir eliminuoti klaidas ankstyvajame skaičiavimo etape, numatyti jo įgyvendinimo kaštus bei trukmę.

Mūsų darbo rezultatas – savo vertę ir unikalumą išlaikantys ir šiandieniam naudojimui pritaikyti kultūros paveldo pastatai, turintys išliekamąją vertę bei kuriantys geresnę ateitį būsimoms kartoms.

Baigtas Vykdomas
Baigtas

Istorinių Pacų rūmų rekonstrukcija ir 5 žvaigždučių viešbučio statybosUnikaliame kultūros paveldo pastate, Vilniaus senamiestyje, šalia Rotušės aikštės, pastatėme prabangų, nestandartinį 5 žvaigždučių viešbutį „Archer Mansion...

Istorinių Pacų rūmų rekonstrukcija ir 5 žvaigždučių viešbučio statybos

plačiau
INTERAKTYVUS PROJEKTŲ ŽEMĖLAPIS
Baigtas Vykdomas
KLIENTAI